SZKOLENIA

Szkolenia
___

Szkolenia w zakresie ERGONOMII PRACY dla Firm, Instytucji Publicznych i Wyższych Uczelni

Zapraszamy na szkolenia dla Firm, Instytucji Publicznych i Wyższych Uczelni z zakresu Ergonomii pracy:
Zwolniena lekarskie, niezdolność do pracy, słaba wydajność w pracy, przewlekłe zmęczenie, drażliwość i brak koncentracji to tylko niektóre skutki lekceważenia problemu związanego z brakiem wiedzy natemat współczesnej ergonomii pracy.
Zapraszamy do skorzystania z oferty wykładów i warsztatów, które organizujemy dla Firm, Urzędów i Wyższych Uczelni na terenie całego kraju.
Zainteresowane instytucje prosimy o kontakt

nr tel. 512-382-257

info@kejna.pl 

Ergonomia w domu i w pracy

Profilaktyka w ergonomii dlatego wspomaga rehabilitacje ponieważ redukuje złe stereotypy podczas 8h złego siedzenia. Ergonomia pracy dotyczy również osób po operacji kręgosłupa, którym dedykowana jest reedukacja prawidłowej postawy w celu zapobiegania dalszym zmianom w ponownym odcinku. Nieprawidłowe ustawienie odcinka szyjnego kręgosłupa łączy się również z złym ustawienie czaszki na pierwszym kręgu szyjnym np. w wyniku zniekształcenia kręgosłupa („skolioza”).  Asymetryczne ustawienie czaszki na kręgosłupie ma wpływ na jej symetrie, co objawia się złym ustawienie szczeki (podwichnięcie w stawie żuchwowo-skroniowym, szczękościskiem, problemy z przegroda nosowa, problemy z zatokami, asymetryczne wzmożone napięcie mięśniowe wynikające z asymetrii). Zniekształcenie kręgosłupa i czaszki może również powodować zaburzenia na poziomie zmysłu równowagi. 
Indywidualne szkolenia – zapisy: info@kejna.pl