Ćwiczenia

Ćwiczenia "Zdrowy Kręgosłup" i gimnastyka covidowa
___

Od września 2023 po wakacyjnej przerwie ponownie ruszają zajęcia stacjonarne Zdrowy Kręgosłup w Zatoce Sportu

Terminy

  • poniedziałki: 20:00 – 21:00

Cennik

  • 150 zł karnet miesięczny (4 zajęcia, raz w tygodniu)
  • 40 zł – uczestnictwo jednorazowe

Liczba miejsc ograniczona. Karnet miesięczny należy wykupić do 27 dnia miesiąca poprzedzającego. Zapisy przyjmowane pod nr tel. 501-587-884.

Pozostałych nadal zapraszamy na zajęcia on-line.

ĆWICZENIA ZDROWY KRĘGOSŁUP (online)

Od 4.01.2020 trwa nieprzerwanie sezon gimnastyczny (,,Zdrowy Kręgosłup” i gimnastyka covidowa ) w naszym Ogólnopolskim Centrum Profilaktyki Narządu Ruchu.
Zajęcia będą odbywać się na platformie zoom.

Możliwe jest wykupienie tak jak na zajęciach stacjonarnych, karnetu miesięcznego , bądź jednorazowego uczestnictwa w zajęciach (najpóźniej dzień przed zajęciami). Ćwiczenia trwają 50 minut. Prosimy o wysłanie informacji o wyborze grupy (dzień tygodnia, godzina) i o rodzaju zajęć (zdrowy kręgosłup, gimnastyka covidowa). na adres info@kejna.pl .

Terminy:
  • wtorki: 19:00-20:00
  • czwartki: 19:00-20:00

Cennik:

  • 100 zł karnet miesięczny (4 zajęcia w miesiącu, raz w tygodniu)
  • 35 zł – uczestnictwo jednorazowe

Istnieje również możliwość wykupienia indywidualnych ćwiczeń z wyborem dogodnego terminu dla siebie. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

GIMNASTYKA DLA OSÓB PO PRZEBYCIU COVID I GRYPY (online)

Terminy:

– wtorki – godz. 18:00-19:00

Przypominamy i informujemy, że ćwiczenia ogólnorozwojowe są jednym z najważniejszych zadań profilaktyki!
Prowadzimy nasz zintegrowany system gimnastyczny z rehabilitacją, ergonomią i biomechaniką od 25 lat co z pewnością przyczynia się w znacznym stopniu do kompleksowej maksymalnej poprawy sprawności fizycznej i psychicznej i zapewnia stałą kontrolę w jej utrzymaniu.
Obecna sytuacja i szereg interpelacji że strony pacjentów jak również środki techniczne zmobilizowały nas do podjęcia decyzji o rozpoczęciu od 4 stycznia nowego sezonu w formie online.

W obecnej sytuacji do momentu zakończenia pandemii zajęcia będą prowadzone w formie online bądź hybrydowo by zachować ciągłość sprawności fizycznej! W związku z tym zachęcamy wszystkich do czynnego i systematycznego udziału w zajęciach, szczególnie w okresie jesień, zima, wiosna z uwagi na to iż ćwiczenia nie tylko zapobiegają skutkom braku ruchu, zastępują wydłużający się odpoczynek audio- wizualny, zmniejszają zdecydowanie bez udziału farmakologii ryzyko wystąpienia takich chorób jak: choroby zwyrodnieniowe bóle kręgosłupa i stawów, bóle głowy, migreny i zawroty głowy. Biorą udział również w zapobieganiu chorobom układowym jak cukrzyca, miażdżyca i nadciśnienie tętnicze, znacznie opóźniają przebieg chorób postępujących: zmiany zwyrodnieniowe, osteoporoza, choroby reumatoidalne. Również są najlepszym lekarstwem na radzenie sobie w sytuacjach trudnych, obniżają znacząco poziom stresu i stanów depresyjnych, wyrabiają prawidłowe nawyki związane z systematycznym wypoczynkiem czynnym i z prawidłową postawą. Zwiększają w znacznym stopniu osobniczą odporność organizmu na choroby o podłożu bakteryjnym i wirusowym.
Z uwagi na brak przeciwskazań i brak substancji są w obecnych czasach najlepszym lekarstwem.sierpnia