O nas

O nas

Piotr Kejna

Wieloletni pracownik Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Obecnie pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, nauczyciel akademicki w Zakładzie Biomechaniki i Zaopatrzenia Protetyczno – Ortopedycznego. Wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi i w Gdańsku oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi, wieloletni pracownik w przychodni zaopatrzenia ortopedycznego ,,Pofam” Poznań twórca współczesnej  integracyjnej Ergonomii Pracy i Biomechaniki stosowanej. Zajmuje się profilaktyką i rehabilitacją ruchową oraz integracyjną terapią ukierunkowaną poprzez badania kliniczne na zwalczanie przyczyny dolegliwości.

 

Piotr Kejna jest autorem programu „Zdrowy Kręgosłup”, którego celem jest utrzymanie zdrowia oraz likwidowanie przyczyn wywołujących dolegliwości bólowych

Program ten wykorzystywany jest w leczeniu nieprawidłowości i urazów kręgosłupa oraz narządów ruchu pacjentów, jak również profilaktyce oraz ocenie zagrożeń dla układu kostnego człowieka spowodowanych nieprawidłowymi nawykami, warunkami pracy, nauki i wypoczynku. W ramach programu prowadzone są zajęcia terapii ruchowej, chiropraktyka oraz konsultacje i porady.

Program skierowany jest zarówno do indywidualnych pacjentów jak i do grup ryzyka poddających się terapii profilaktycznej. Prowadzone są także konsultacje w zakresie ergonomii miejsca pracy i nauki.

Program “Zdrowy Kręgosłup”, obejmujący nauczenie nawykowego zachowania właściwej postawy ciała podczas pracy i wypoczynku oraz uprawianie stałych ćwiczeń usprawniających, gwarantuje wszystkim zachowanie zdrowia i zmniejszenie ryzyka urazów spowodowanych wypadkami. inicjator profilaktyki związanej z brakiem ruch i złą postawą Żeby dowiedzieć się więcej o naszych programach i działalności chiropraktyka kliknij poniżej. 

piotr-kejna