Rower dla kręgosłupa.

Rower dla kręgosłupa
___

Coraz częściej za uniwersalne lekarstwo na choroby wieku cywilizacji uznaje się ruch fizyczny i umiarkowany wysiłek wykonywany na świeżym powietrzu. Dobrze wiemy, że jazda na rowerze, z dala od zgiełku szos
i towarzyszącego im zanieczyszczenia powietrza kurzem i spalinami,
w czystym środowisku pola czy lasu, działa zbawiennie na układ krążenia, nadwyrężony układ nerwowy, czy też osłabione mięsnie.

Obecny tryb życia, który prowadzi obecnie większość ludzi, jest powodem dużej popularności jednośladów, w tym szczególnie rowerów.

Rowery rekomendowane przez Kliniczne Centrum Zwalczania Bólu to pojazdy pozwalające na wygodną jazdę nie tylko po równej nawierzchni, ale również po gorszych drogach w terenie. Szczególnie ważne jest rozłożenie masy ciała przy jeździe na rowerze. Pojazd powinien zapewniać wyprostowaną pozycję kręgosłupa i właściwe rozłożenie masy ciała na pedałach i siodełku.

 

Ergonomiczny rower dla kręgosłupa i stawów:

  • zapobiega przeciążeniu kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego
  • zapewnia optymalne funkcjonowanie stawów biodrowych i kolanowych
  • zapewnia zniesienie nieprawidłowego napięcia mięśniowego
  • prawidłowa pozycja na rowerze ustawia stawy w sposób optymalny do pracy

 

Zapraszamy na indywidualny dobór roweru oraz akcesoriów  rowerowych firmy Merida, których jesteśmy przedstawicielami w Polsce. W celu wykonania pomiarów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501-587-884, zaś na stronie www.rowerymerida.pl   możecie Państwo już dziś wybrać sobie wymarzony rower.

więcej o ergonomii na rowerze

Zamawiany rower jest ustawiony, wyregulowany i gotowy do użytku. Zapewniamy gwarancję i serwis.

Cena „roweru skrojonego na miarę” w standardzie nie przekracza ceny katalogowej.