BADANIE STOPY

Badanie stopy dla dorosłych i dla dzieci w Twoim domu. ___

Chcesz mieć zdrowe i niezniekształcone stopy, zapisz się na badanie. 

W trosce o zwiększenie dostępności badań  kończyny dolnej pomimo szerzącej się pandemii zapraszamy na specjalnie opracowane na państwa potrzeby badanie stopy z wykorzystaniem urządzeń elektronicznych tj. smartfon , tablet czy komputer. Nie jest to powszechna teleporada.

Badanie powstało zarówno w wyniku  coraz to częściej występujących zniekształceń stopy prowokujących trwałe zniekształcenia na poziomie kończyn dolnych i  kręgosłupa I w związku z dostępnością do rozwijającej się digitalizacji. 

Pacjent , który zapisie na badania ma do wyboru:

  • nagranie filmu zgodnie z wysłanym mu instruktażem i filmem poglądowym lub
  • spotkanie na żywo w czasie rzeczywistym na platformie zoom, podczas którego pacjent wykonuje powierzone mu zadania. Warunkiem koniecznym jest włączona kamera i dźwięk 

Badanie zdalne stopy obejmuje badanie statyczne i dynamiczne by  w sposób bardzo dokładny określić  możliwość doboru odpowiedniego zaopatrzenia ortopedycznego dla  pacjenta. 

Wykonane badanie pozwala w znanym stopniu nie dopuścić do zmian czynnościowych i strukturalnych na poziomie stopy stawów kolanowych i biodrowych za pomocą odpowiednio działającej wkładki powstałej w wyniku wieloletnich doświadczeń i opracowań w zakresie patomechaniki stopy. Cena 100 zł. Zapisy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy.